Приложение для парі матч

Мобильное приложение для парі матчДля гравців, які роблять ставки є гарне приложение для парі матч, яке дозволяє грати завжди і скрізь. Воно було спеціально розроблено програмістами контори і може бути використано в мобільних пристроях як на Андроїд так і на Apple.

Для того, що б завантажити і встановити його, потрібно виконати всього кілька кроків. Перше, що потрібно зробити це перейти на офіційний сайт бк Парі матч. Це можна зробити за цим посиланням >>>.

Далі краще відразу зареєструватися, іншими словами, відкрити ігровий рахунок, що б в подальшому не повертатися до цього пункту. У самому верху сторінки у них є відповідна кнопка. Переходимо, заповнюємо звичайну форму, вказуємо свої дані. Після цього потрібно дочекатися посилання активації рахунку, яка приходить на електронну пошту. Зазвичай доходить швидко, але іноді бувають і затримки і якщо вона з якихось причин не прийшла, то можна просто в онлайн чат підтримки контори написати і вони в ручному режимі все активують.

Далі можна вже завантажити само приложение. Для цього, знову ж таки, на їх сторінці переходимо до самого низу і там знаходить ссилочку - Мобільний беттинг. Перейшовши по ній потрапляємо на спеціальну сторінку, де можна ознайомитися з усіма функціями програми, вибрати потрібну версію і відразу ж завантажити. Встановлюється воно досить швидко. Після першого запуску відразу можна залогінитися, так як рахунок вже був відкритий раніше і приступити до самого процесу ставок. Зручний інтерфейс дає можливість швидко розібратися з усіма можливостями приложения. Можна ставить ставки в лайв і до початку матчу. Є спеціальний бонус на експреси, доступна послуга CashOut.

Так само можна просто використовувати і мобільну версію букмекерської контори якщо немає бажання ставити приложение для Парі матч. Її можна відкрити в будь-якому браузері свого пристрою, ну і далі вже визначитися через що саме вам зручніше грати, стежити за результатами і вибирати потрібні спортивні події в лінії.